Aktuality

Rozhovor idnes.cz

27.1.2014

RODINA POD LUPOU: Moji muži byli pro něj hrůza, říká Špinarová o synovi

 
27. ledna 2014  0:04
Dvaašedesátiletá zpěvačka Věra Špinarová má se čtyřicetiletým synem Adamem Pavlíkem výborný vztah. Tráví spolu veškerý čas, neboť jsou spojeni i pracovně, Adam jí dělá manažera. V Rodině pod lupou dostali stejné otázky, každý ale na ně odpovídal zvlášť.
Špinarová: Z chlapů mi syn toleroval jen svého otce (1:34) | video:iDNES.cz

ČÍM MI LEZE NA NERVY
Věra:Adámek neumí moc pochválit, všechnoberejako samozřejmost. Když zpívám v Lucerně nebo SaSaZu, tak bych byla moc ráda, kdyby řekl: Mami, byla jsi super. Jednou mi to vysvětlil, že jsem vždycky v pohodě, ale člověk to stejně občas potřebuje slyšet.

Adam:My si nelezeme na nervy. Jsme naprosto konsolidovaná rodina.

Fotogalerie

NA CO MÁME STEJNÝ NÁZOR
Věra:Určitě na rodinu. Oba si přejeme, abychom byli spokojení, šťastní a hlavně zdraví.

Adam:Máme určitě stejný názor na muziku. Líbí se nám stejná hudba, kapely, stejné zpěvačky.

CO ŘÍKÁ NA MŮJ PROTĚJŠEK 
Věra:Jeho Jarka je skvělá, jsem ráda, že si ji po patnácti letech vzal a že se pochlapil, když už mám dvanáctiletou vnučku. A co říkal na moje partnery? Vždycky říkal, že je to hrůza. Tedy až na jeho otce Ivoše Pavlíka.

Adam:Jelikož jsem už patnáct let s jednou partnerkou, tak je naprosto spokojená, protože máme se ženou naprosto úžasný vztah.

KDY JSEM SE O NĚJ/O NI NEJVÍC BÁL/A
Věra:Vždycky se o něj bojím, když někam jede, když jede daleko. Pořád mu říkám, ať mi volá a dá vždycky vědět, když dojede.

Adam:To jsem byl mladší. Byla to taková ta éra, kdy nebyla práce a nevěděl jsem, co bude. Nevěděl jsem, jestli bude ještě zpívat. Naštěstí se to ale zvrtlo a zpívá dál.

ČÍM SE NEJVÍC PŘEKVAPUJEME
Věra:Náš Adámek nás nemůže ničím překvapit, on je velký srandista. Má rád kulišárny. Překvapil mě snad jediněsvatbou. U něj bych čekala, že se vezmou v soukromí a pak ukáže papír, ale nakonec to byla velká svatba vBeskydech. Rok tím žili.

Adam:My se už nepřekvapujeme, jsme v takovém souznění, že už sám beru kšefty, o kterých vím, že by je chtěla, a obráceně.

RODINA POD LUPOU: Věra Špinarová a její syn Adam Pavlík

RODINA POD LUPOU: Věra Špinarová a její syn Adam Pavlík | foto: Lenka Hatašová, iDNES.cz | make-up: Hanoa Moa/Dermalogica   

 

CO SPOLU PODNIKÁTE NEJČASTĚJI
Věra:Jezdíme v autě a koncertujeme.

Adam:Koncerty. Pořád vystupujeme.

CO JSEM Z NĚJ/NÍ CHTĚL/A MÍT
Věra:Adam vystudoval průmyslovku, když něco rýsoval, nevěřila jsem, že to dělal on, protože třeba jeho písmo je něco, co se absolutně nedá přečíst. I proto jsem ráda, že jsme se setkali profesně. On do osmnácti chodil na klavír a vždycky jsem si říkala, že by bylo fajn se potkat na jednom pódiu. On měl svou kapelu, já sem se k nim později přifařila a dneska je to tak, že se mi stará o celýprogram, dělá mi manažera a navíc mi sestavil úžasnou kapelu.

Adam:Myslím si, že by byla dobrá politička.

JAKÝ NEJKRÁSNĚJŠÍ DÁREK JSEM DOSTAL/A
Věra:Asi vnučku, jsem ráda, že mám Johanku.

Adam:Půjčila mi peníze na auto, to byl krásný dárek.

ČÍM TEĎ NEJVÍC ŽIJEME
Věra:Asi tou prací. Respektive takovým tím kolotočem, kdy koncertuju, zpívám, pak jsem doma a pořád se to nějak točí dokola. Těšila jsem se na svátky, ty už byly, teď se těším na Velikonoce a na teplo. A taky na dovolenou. Rádi bychomk mořis celou rodinou.

Adam:Opět musím říct, že muzikou.

Zdroj:http://revue.idnes.cz/vera-spinarova-a-adam-pavlik-d12-/lidicky.aspx?c=A140126_221923_lidicky_ved

Foto