Aktuality

Poděkování

7.4.2017

Dobrý den.

Chtěl bych ještě jednou touto cestou poděkovat Vám všem, kteří jste se v sobotu 1.4. rozloučili ať už doma nebo v obřadní síni s mojí mámou a Vaší zpěvačkou Věrkou Špinarovou. Vaše podpora byla pro nás velmi posilující a zároveň velmi emotivní. Moje dcera, řekla,že si vůbec neuvědomila, jak vzácný byla babička člověk. Byla pro ni milovaná babička a zpěvačka až potom. Každý z Vás už jistě přisel aspoň jednou o svého milovaného blízkého a každý z Vás určitě ví, jak bolestné je vědomí, že je to nezvratné a definitivní. Moje máma milovala život, svoji práci a člověčinu. Člověčinu bez přetvářky, nezištnou a lidskou. Byla velmi poctivý člověk, věřila lidem a díky tomu byla někdy až dětsky naivní. Když něco"dávala", tak od srdce. Nemůžu stále uvěřit, že zrovna to ji zradilo. Její vlastní srdce.

Někdy se na stránkách dočítám, že si užívám mediální masáž. Jen blázen nebo člověk bez emocí si může myslet, že podávat rozhovory a dělit se o svou bolest nad ztrátou mámy v době, kdy ještě sám tomu nemůžeš uvěřit, je wellness pro duši . Máma je jenom jedna a je úplně jedno, jakou práci dělá.

Mnohokrát děkuji za celou mojí rodinu, za slova útěchy, podporu a za to , že jste byli u toho s námi, když jsme se naposledy loučili s mámou, babičkou, tchýni - kamarádkou, tetou...., prostě Špinarkou.

Zvlášť bych chtěl poděkovat všem těm,kteři mi byli nápomocni a vyšli vstříc při přípravě a průběhu posledního rozloučení:

Děkuji Policii ČR
Děkuji Městské policii ČR
Děkuji Krematoriu ve Slezské Ostravě,hlavně paní Lenártové a panu Buksovi
Děkuji Zuzance Bende
Děkuji Jirkovi Hrabovskému
Děkuji Honzovi Gavendovi
Děkuji Magistrátu města Ostravy za zajištění bezplatného parkování
Děkuji Martinu Lehockému
Děkuji Katce Krejčí
Děkuji Bezpečnostní Agentuře Čechymen
Děkuji Hotelu Nikolas a jeho majiteli Nikolasovi
Děkuji pohřební službě Charitas,hlavně panu Dernickému a jeho rodině
 
S úctou.
Adam Pavlik
Foto