Aktuality

Vyjádření 27.10.2017

Milí a vážení fanoušci, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Váš zájem a reakce na můj počin odmítnout Státní vyznamenání z rukou pana prezidenta Miloše Zemana. Velmi si vážím všech Vaších komentářů, reakcí a názorů ať jsou kladné či záporné. Víceméně jsem počítal s kritikou a myslím, že si zasloužíte vysvětlení proč jsem se takto rozhodl.

Víte moje máma nebyla jen zpěvačka, tak jak byla většinou samozřejmě vnímána, ale taky obyčejný člověk a  občan tohoto státu jako každý z nás. Byla to velice pokorná a skromná ženská, ale s pevnými názory, které se týkaly mimo jiné i politiky a politiků a také hlavy tohoto státu pana Zemana.
Její názory a postoj jsem dobře znal mnohokrát jsme o tomto spolu diskutovali na úrovni DOMA. Navenek byla apolitická. Za nic na světě by nikdy nezúčastnila žádné politické kampaně. Neměla zájem se tímto způsobem do politiky míchat. Politika a kultura byly pro ni dva různé světy.Milovala svoji práci, k smrti ráda koncertovala a zbožňovala svoje fanoušky. Zpívaní bylo pro ní poslání.
Pana prezidenta Zemana respektovala jako hlavu státu , ale nikdy se s jeho dá-li se to takto říct politickou filozofii neztotožňovala. Věřte mi, že toto rozhodnutí jsem nezávisle na sobě konzultoval kromě rodiny také s lidmi, kteří"Špinarku" znali jako přítelkyni, kamarádku, znali ji velmi dobře profesně a taky důvěrně. Drtivá většina byla pro odmítnutí. Někteří se dokonce vyjádřili, že to skoro vypadá jako kalkul prezidentské kanceláře před prezidentskými volbami. 
Možná je škoda, že jste tuto aktivitu, které si velmi vážím nevyvinuli ještě za mámina života. Vím jistě, že by vyznamenání nepřijala, ale Vaší snahy by si velmi vážila a poděkovala by svým obvyklým způsobem: - poctivými a srdečnými vystoupeními a srdcem na dlani. Ona nezpívala kvůli vyznamenáni, zpívala pro Vás a ráda.
Ještě jednou velké díky za Váš zájem, názory a přízeň IN MEMORIAM.
S pozdravem Adam Pavlík

Poděkování 7.4.2017

Dobrý den.

Chtěl bych ještě jednou touto cestou poděkovat Vám všem, kteří jste se v sobotu 1.4. rozloučili ať už doma nebo v obřadní síni s mojí mámou a Vaší zpěvačkou Věrkou Špinarovou. Vaše podpora byla pro nás velmi posilující a zároveň velmi emotivní. Moje dcera, řekla,že si vůbec neuvědomila, jak vzácný byla babička člověk. Byla pro ni milovaná babička a zpěvačka až potom. Každý z Vás už jistě přisel aspoň jednou o svého milovaného blízkého a každý z Vás určitě ví, jak bolestné je vědomí, že je to nezvratné a definitivní. Moje máma milovala život, svoji práci a člověčinu. Člověčinu bez přetvářky, nezištnou a lidskou. Byla velmi poctivý člověk, věřila lidem a díky tomu byla někdy až dětsky naivní. Když něco"dávala", tak od srdce. Nemůžu stále uvěřit, že zrovna to ji zradilo. Její vlastní srdce.

Někdy se na stránkách dočítám, že si užívám mediální masáž. Jen blázen nebo člověk bez emocí si může myslet, že podávat rozhovory a dělit se o svou bolest nad ztrátou mámy v době, kdy ještě sám tomu nemůžeš uvěřit, je wellness pro duši . Máma je jenom jedna a je úplně jedno, jakou práci dělá.

Mnohokrát děkuji za celou mojí rodinu, za slova útěchy, podporu a za to , že jste byli u toho s námi, když jsme se naposledy loučili s mámou, babičkou, tchýni - kamarádkou, tetou...., prostě Špinarkou.

Zvlášť bych chtěl poděkovat všem těm,kteři mi byli nápomocni a vyšli vstříc při přípravě a průběhu posledního rozloučení:

Děkuji Policii ČR
Děkuji Městské policii ČR
Děkuji Krematoriu ve Slezské Ostravě,hlavně paní Lenártové a panu Buksovi
Děkuji Zuzance Bende
Děkuji Jirkovi Hrabovskému
Děkuji Honzovi Gavendovi
Děkuji Magistrátu města Ostravy za zajištění bezplatného parkování
Děkuji Martinu Lehockému
Děkuji Katce Krejčí
Děkuji Bezpečnostní Agentuře Čechymen
Děkuji Hotelu Nikolas a jeho majiteli Nikolasovi
Děkuji pohřební službě Charitas,hlavně panu Dernickému a jeho rodině
 
S úctou.
Adam Pavlik

Rozloučení s Věrou Špinarovou 28.3.2017

Zemřela Věra Špinarová 27.3.2017

Při koncertním vystoupení minulý týden v Čáslavi zkolabovala a došlo k zástvě srdce. Byla přepravena vrtulníkem do pražské nemocnice v Motole, kde svůj boj o život i přes veškerou péči lékařů a zdravotnického personálu, v neděli 26.3.2017 prohrála. Chtěl bych touto cestou poděkovat celému zdravotnickému týmu a lékařům nemocnice v Motole, za péči, kterou mé mamince věnovali. Zároveň chci poděkovat všem fanouškům a přátelům za podporu a účast v této těžké chvíli, kterou já a celá naše rodina prožívá. Termín posledního rozloučení, které bude v Ostravě,  bude upřesně a zverejněn.

Adam Pavlík

Zpěvačka Věra Špinarová je v bezvědomí, její stav je velmi vážný 23.3.2017

Zpěvačka Věra Špinarová je v bezvědomí, její stav je velmi vážný

23. března 2017 11:21

Zpěvačka Věra Špinarová (65) leží ve vážném stavu na JIP v nemocnici v Motole. „Maminka je momentálně v bezvědomí, ale věříme, že se ten stav zlepší. Prosíme všechny fanoušky, aby na ni mysleli a drželi jí palce. Opravdu to teď moc potřebuje,” řekl její syn a producent Adam Pavlík.

Zpěvačka zkolabovala včera během koncertu v Čáslavi. Díky přítomnosti lékařky v sále a bleskovému zásahu záchranářů jí byla okamžitě poskytnuta první pomoc. Následně po stabilizaci životních funkcí byla transportovaná vrtulníkem do nemocnice.

U Špinarové nastala zástava srdce. Podle informací jejího syna, který je v kontaktu s lékaři a maminku navštívil, je její stav zatím opravdu velmi vážný.

Rodina zároveň prosí média o shovívavost. 

Všechny koncerty se ruší. Vstupenky je možno vrátit v místě zakoupení.

VĚRA ŠPINAROVÁ: Když mám trému, musím chodit! 15.1.2017

Máme tu nový rok, jak byste zhodnotila ten uplynulý.

Na to, jak začal špatně, že jsem byla dlouho nemocná, že ten organismus po tom šíleném zápřahu - druhém turné s Petrou Janů a dalších věcech řekl dost, se to nakonec v dobré obrátilo a konec roku byl vynikající. Jsem spokojená.

Foto